druk na szkle

Szkło kuchenne to nie jedyne miejsce dla nadrukowanej szyby!

Druk na szkleSzkło z nadrukiem najczęściej stosuje się jako szkło do kuchni, ale jest także wiele innych opcji wykorzystania efektu, który daje taki nadruk, są to np.: kabiny prysznicowe, obrazy szklane, fronty meblowe, szklane drzwi, stoły.  Można  je też wykorzystać do zdobień sklepów, hoteli, kawiarni i wielu innych miejsc, w których chcemy nadać elegancji i luksusowego wyglądu.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo naszych produktów.  Nadrukowane szkło jest idealne do zastosowania w trudnych warunkach, np. w kuchni, czy łazience. Jego czyszczenie odbywa się za pomocą najzwyklejszych środków czyszczących (wykluczając tylko pasty i mleczka zawierające elementy ścierne, które mogą rysować powierzchnie).

Może Cię zainspirujemy:

Jeżeli masz pomysł na swoją szybę z nadrukiem, to skontaktuj siię z nami. Doradzimy Tobie, co możesz zrobić, żeby uzyskać jak najlepszy efekt przy najmniejszym koszcie.

Niebawem uruchomimy na stronie możliwość zamówień online. Do tego czasu zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Cennik - szkło

Wydruk bezpośredni na szkle przeźroczysty lub z białym

Nazwa

Grubość

Cena za 1 m2

FLOAT (tradycyjne  szkło okienne)

6 mm

320,00 zł

FLOAT (tradycyjne  szkło okienne)

8 mm

399,00 zł

 Wydruk na szkle laminowanym

Nazwa

Grubość

Cena za 1 m2

Szkło laminowane klejone termicznie (szkło bezpieczne)

4mm + 1 mm + 4mm

499,00 zł

 

Wybierz obraz z galerii